курси англійської мови у Львові за Комунікативною методикою — вул. Шпитальна, 9 (біля ТЦ "Магнус"), офіс 6, Львів UA 79000, Україна
Курси Англійської мови Львів Вивчення Англійської мови - Курси Розмовної Англійської Step UP
Ви БУДЕТЕ розмовляти Англійською!
з 2010 року ТІЛЬКИ у ЛЬВОВІ
Курси для підлітків
Що необхідно підліткам, щоб досягти максимальної ефективності в навчанні? Дозвольте дитині повірити в себе, і вона досягне успіху в житті!
Комунікативний підхід передбачає, що ЗА ОДИН КУРС НАВЧАННЯ слухач повинен опанувати ВСІ ВЖИВАНІ В УСНІЙ МОВІ ЧАСИ з навичками їх ПРАКТИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ

Курси Англійської для школярів та підлітків

Переглядів:37 929

Усім батькам відомо, що багато дітей шкільного віку лінуються вивчати Англійську мову в школах або ж з репетиторами. Частково це обумовлено тим, що діти, на жаль, ще не усвідомлюють, що знання Англійської знадобляться їм в недалекому майбутньому. Але у більшості випадків проблема полягає не у відсутності мотивації в самої дитини, а в небажанні вчителя зацікавити дитину під час навчання. Одноманітні та іноді нудні уроки, несправедлива критика дитини можуть навіть відбити в неї бажання вчитись.

Для кращого засвоєння матеріалу дитині необхідно почуватись комфортно на заняттях, відчувати, що до неї ставляться як до особистості. Заняття мають бути цікавими для дітей, динамічними та різноманітними. Важливим також є і спосіб подачі нового матеріалу: чим доступніше подається нова тема, тим краще школярі її сприймають.

Дозвольте дитині повірити в себе,
і вона досягне успіху в житті!

Центр Розмовної Англійської Step UP пропонує спеціальні програми вивчення Англійської мови для підлітків з урахуванням інтересів та потреб цього непростого віку. Граматика подається максимально просто й доступно. Розмовні практики створені за темами, які є актуальними для дітей підліткового віку, що спонукає їх висловлювати свою думку, брати участь в рольових іграх та обговореннях. В такій невимушеній атмосфері дитина сама із зацікавленням виявляє бажання до навчання.

Курси Англійської мови для дітей підліткового віку допомагають впорядкувати знання Англійської граматики, значно розширити словниковий запас, навчитись виконувати різноманітні тести з Англійської мови, оволодіти навичками спілкування Англійською, а також дізнатися для себе багато нового та цікавого, знайти нових друзів.

Групи для підлітків 13-17 років формуються, виходячи з рівня знань Англійської мови. Навчання відбувається 4 місяці. Заняття проводяться двічі або тричі на тиждень, починаються о 16:00 або 16:30 і тривають 2 години (120 хвилин).

Курси Англійської мови для школярів

Англійська для початківців

Start Talking 68 (Починаємо розмову)

Курс Англійської для школярів, які ніколи не вивчали Англійську мову, або ж ефект від її вивчення є мінімальним.

Для тих, хто продовжує вивчати Англійську

Keep Talking 68 (Продовжуємо спілкування)

Курс Англійської для школярів, які вже орієнтуються в граматиці, вміють висловлювати свою думку простими реченнями Англійської мови, але їх знання та вміння потребують систематизації та вдосконалення.

Під час літніх канікул

Підлітки можуть вдосконалювати навички розмовної Англійської, відвідуючи Тренінг Спілкування «Досить навчатись – пора спілкуватись!», який триває 2 місяці за умови трьохразового відвідування або ж 3 місяці за умови дворазового відвідування.

Підготовка до ЗНО (Зовнішнього Незалежного Оцінювання)

Це завершений цикл навчання для випускників шкіл, які планують здавати ЗНО: гарантоване засвоєння граматики, максимальне розширення словникового запасу, а також формування необхідних вмінь та навичок для успішної здачі ЗНО. Навчання індивідуальне або ж в міні-групах.