курси англійської мови у Львові за Комунікативною методикою — вул. Костюшка, 2, поверх 2, Львів UA 79000, Україна
Курси Англійської мови Львів Вивчення Англійської мови - Курси Розмовної Англійської Step UP
Ви БУДЕТЕ розмовляти Англійською!
з 2010 року ТІЛЬКИ у ЛЬВОВІ
Запитання та відповіді
Комунікативний підхід передбачає, що ЗА ОДИН КУРС НАВЧАННЯ слухач повинен опанувати ВСІ ВЖИВАНІ В УСНІЙ МОВІ ЧАСИ з навичками їх ПРАКТИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ

Найпоширеніші запитання

Переглядів:15 048

Досвід нашої роботи з клієнтами, які звертаються на Курси Розмовної Англійської мови Step UP, дозволив нам обрати перелік найпоширеніших запитань, пов'язаних з вивченням Англійської мови в нашому Центрі.

Про особливості навчання на курсах Англійської мови Step UP

Навчання в Step UP не прив'язане до традиційної рівневої методики, а відбувається за комунікативною методикою (докладніше дивіться на сторінці Вивчення Англійської).

Основна відмінність комунікативної методики навчання Англійській мові полягає в тому, що вона спрямована, насамперед, на розвиток розмовної мови, а також на вміння застосовувати граматичні та лексичні знання Англійської мови в усному мовленні.

Step UP пропонує такі курси розмовної Англійської:

для початківців або тих, хто ніколи не вивчав Англійську раніше (курс Start Talking)
основна граматика
найбільш вживана побутова лексика
навички побудови Англійських речень
розмовна мова на рівні звичайного побутового спілкування
для тих, хто вивчав Англійську раніше (курс Keep Talking)
систематизація граматичних знань
активізація найбільш уживаної лексики
розмовна мова на рівні повсякденного спілкування
для тих, хто має навички спілкування Англійською мовою (Conversational Training)
вдосконалення навичок розмовної мови до рівня вільного і правильного спілкування в повсякденному житті і в діловому середовищі
Все залежить від мети вивчення Англійської мови:
для туризму і подорожей достатньо і одного курсу (4 місяці);
для більш впевненого повсякденного спілкування достатньо двох курсів (8 місяців);
для вільного повсякденного спілкування достатньо трьох курсів (12 місяців);
курс Conversational Training з елементами бізнес-Англійської дозволить Вам вільно спілкуватися не тільки в повсякденному житті, але й у діловому середовищі.

У групах для початківців і тих, чий рівень знань Англійської значно нижче середнього, всі заняття містять розмовні практики для розвитку навичок спілкування Англійською мовою. Кожне заняття має на меті навчити слухачів застосовувати вивчені граматику та лексику в усному мовленні.

У групах середнього та вище середнього рівня знань Англійської заняття проходять за типом English Speaking Club за найрізноманітнішими темами для повсякденного і ділового спілкування.

Щоб побачити, як проходять заняття на власні очі, Ви можете відвідати наші безкоштовні пробні заняття в групі Вашого рівня знань за умови попереднього тестування.

Навчання орієнтується на так звану Common English: Англійська мова, якою спілкується більшість Європи та світу.

На курсах Start Talking всі пояснення подаються українською мовою. Спочатку спілкування відбувається на двох мовах (Англійською та українською), але з часом українська мова все більше витісняється Англійською.

На курсах Keep Talking українською мовою подаються лише граматичні пояснення.

На курсах Conversational Training з елементами граматики або бізнес-Англійської навчання проводиться Англійською мовою за типом English Speaking Club. Українською вносяться лише деякі уточнення щодо правильного використання граматики та лексики.

Методика Step UP орієнтована, насамперед, на розвиток усного мовлення, тому навчання проходить виключно за допомогою роздаткових матеріалів «під групу», які беруться з найрізноманітніших джерел: різні підручники, аудіо-та відеоматеріали, Інтернет-ресурси та ін.

Матеріали підбираються виходячи з рівня знань слухачів в групі, а також побажань та інтересів наших клієнтів. Всі матеріали, необхідні для навчання Англійській мові за методикою Step UP, включені у вартість курсу.

На курсах Start Talking і Keep Talking основне домашнє завдання - це повторення, вивчення лексики і закріплення граматики. Займає від 30 до 60 хв. залежно від рівня знань Англійської та темпу виконання.

На курсах Conversational Training з елементами граматики або бізнес-Англійської — це вивчення лексики та/або написання коротких есе за темою, яка обговорювалася на занятті.

У зв'язку з тим, що навчання Англійській в нашому Центрі орієнтоване на спілкування і проводиться не за підручниками, програма кожного курсу змінюється відповідно до рівня, потреб і побажань групи. Тому послуги Домашка-Online немає, але завжди можна дізнатися тему заняття та попросити матеріали у викладача.

З носіями мови є сенс спілкуватися тим, хто вже має певний рівень розмовної Англійської. Щоб наші слухачі мали можливість практикувати розмовну мову в реальному спілкуванні, час від часу на заняття в групи середнього і вищого рівня знань запрошуються носії мови.

Ми завжди обираємо справжніх носіїв (мешканців США, Канади і Великобританії), а не тих, чия Англійська є другою мовою (жителі Європи, Азії і т.д.)

Всі заняття на курсах Центру Розмовної Англійської Step UP у групах середнього та вище середнього рівня знань проходять за типом English Speaking Club. Відмінність полягає лише в тому, що спілкування проходить під професійним наглядом викладачів, які допомагають зробити Вашу мову більш правильною.

Багато залежить від рівня знань Англійської. Тим бажаючим, чиїх знань недостатньо для підготовки до таких іспитів, ми пропонуємо навчання на наших курсах для отримання середнього рівня знань Англійської мови.

Для середнього та вище середнього рівнів ми пропонуємо підготовку до таких іспитів в індивідуальному порядку або в міні-групах з 2-3 осіб, зазвичай в ранковий або денний час.

Просимо звертатися завчасно до здачі іспиту, тестування або співбесіди.

За умови регулярного відвідування занять (не менше 75% від всього курсу) і успішного написання випускного тесту (не менше 60%) випускники нашого Центру отримують сертифікат з зазначенням відповідного курсу і кількості годин навчання.

Але головною метою навчання на курсах Англійської мови Step UP є подолання мовного бар’єру та розвиток навичок усного мовлення.

Про графік, місце і тривалість навчання

Навчання можливе як зранку (до 12 години), так і вдень.
Найпопулярнішими є вечірні групи (з 18:30 і пізніше).
Докладніше про групи, що формуються, на сторінці Анонси груп

Кожне групове заняття триває 2 години (120 хвилин).

Заняття проводяться двічі або тричі на тиждень.

Зазвичай курс триває 4 місяці. Лише літні експрес-курси розраховані на 2 місяці.

Оскільки в першу чергу ми робимо акцент на подолання мовного бар'єру та розвиток навичок спілкування Англійською мовою, то пропонуємо навчання в групах.

Індивідуальні заняття проводяться в таких випадках:
для підготовки до співбесід, тестувань та іспитів (за умови знання Англійської мови на середньому рівні і вище)
щоб отримати знання граматики, необхідні для навчання в групі у разі пропущених занять (за умови, що слухач навчається в групі)

У таких випадках ми пропонуємо частково групове, частково індивідуальне навчання. Кожен випадок розглядається окремо.

У такому випадку можна оплатити частину курсу (за умови наявності місць в групі). Але сертифікат у цьому випадку не видається.

Зазвичай графік навчання в групі залишається незмінним протягом всього курсу навчання, але в деяких випадках можливі корективи за згодою всіх членів групи.

Якщо ж з певних причин Ви більше не можете відвідувати заняття у своїй групі, можна продовжити навчання у групі такого ж рівня з іншим графіком навчання (наприклад, з ранкової групи перевестися у вечірню або навпаки).

Про вартість та способи оплати за навчання

Вартість, насамперед, залежить від курсу навчання – чим складніше курс, тим дорожче година навчання.
Докладніше про вартість навчання дізнайтесь на сторінці Ціни.

Передбачені наступні способи оплати:
100% передоплата за весь курс

Можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок. За безготівковим розрахунком оплата можлива тільки у разі 100% передоплати за весь курс.

Курси, які проводяться в інтенсивному режимі 3 рази на тиждень по 2 години (6 годин навчання на тиждень) коштують дорожче, оскільки містять на третину більше занять, ніж ті, які проводяться двічі на тиждень. Але вартість години навчання є нижчою.

Зверніть увагу, що вартість курсу для вищого рівня знань Англійської мови Conversational Training з елементами бізнес-Англійської є нижчою, тому що заняття проводяться лише двічі на тиждень (всього 4 години навчання на тиждень), але година навчання є вищою.

Увага! Порівнюючи ціни на навчання Англійської мови, орієнтуйтеся на вартість однієї астрономічної години навчання (60 хвилин) і на кількість годин в курсі.

Ви платите не за тривалість курсу в місяцях, а за кількість годин, що входять в курс!
І, насамперед, за ефективність кожної години навчання.

У нас передбачені постійні знижки за умови 100% передоплати.

Час від часу проводяться сезонні (зазвичай літні та різдвяні) акції, про наявність яких можна дізнатися на сторінці Анонси груп

Як набираються групи і як записатися на курси Англійської Step UP

Пройти тестування в офісі або на сайті онлайн тест, визначити Ваш рівень розмовної Англійської в офісі, на підставі чого ми направимо Вас на безкоштовне пробне заняття в групу Вашого рівня знань Англійської. Відвідавши пробне заняття Ви легко зможете прийняти рішення, чи варто записуватися на курси Step UP

Оскільки кількість місць в групах обмежена, просимо записуватись заздалегідь, щоб зарезервувати собі місце в групі. Для запису в групу треба пройти усну співбесіду в офісі та залишити авансовий внесок, який входить у вартість.

Головний критерій формування групи – рівень знань Англійської мови і розмовних навичок.
Саме тому ми пропонуємо відвідати пробне заняття ПІСЛЯ тестування.
Наступний критерій – зручний для Вас час навчання (ранок, день або вечір).

Група починає навчання від 6 осіб і доукомплектовується максимум до 10.

У зв'язку зі збільшенням бажаючих вивчати Англійську мову набір в групи відбувається сезонно: влітку набираються групи на осінні курси, а з листопада-грудня набираються групи, які навчаються з лютого по травень.

Оскільки кількість місць в групах обмежена, просимо записуватись заздалегідь, щоб зарезервувати собі місце в групі. Для запису в групу треба пройти усну співбесіду в офісі та залишити авансовий внесок, який входить у вартість.

Ми завжди раді бачити Вас в нашому офісі!